Labdarúgó Eb-selejtező: Finnország-Magyarország 0-1

A magyar labdarúgó-válogatott szombaton Stieber Zoltán góljával 1-0-ra legyőzte a finn csapatot a Helsinkiben rendezett Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen.

Dárdai Pál szövetségi kapitány csapata a litvánok ellen múlt héten is eredményes Stieber Zoltán 82. percben lőtt bombagóljával szerezte meg a három pontot, amellyel szinte biztosan legalább a harmadik, pótselejtezőt érő helyen végez a csoportjában.

Stieber Zoltán gólt lő az Európa-bajnoki selejtezősorozat F csoportjában játszott Finnország - Magyarország labdarúgó-mérkőzésen Helsinkiben, az olimpiai stadionban 2015. június 13-án. Finnország-Magyarország 0-1. MTI Fotó: Kovács Tamás

Stieber Zoltán gólt lő az Európa-bajnoki selejtezősorozat F csoportjában játszott Finnország – Magyarország labdarúgó-mérkőzésen Helsinkiben, az olimpiai stadionban 2015. június 13-án. Finnország-Magyarország 0-1. MTI Fotó: Kovács Tamás

A magyar válogatott a mostani diadallal a finneket hét pontra leszakította és a görögök ha nyernek is Feröer-szigeteken, akkor is hat pontra lesznek lemaradva. A román és az északír csapat előnye pedig két, illetve egy pontra csökkent, de a két csapat este találkozik egymással.

A kvalifikációs sorozat szeptember 4-én folytatódik, amikor Magyarország a nagy rivális Romániát látja vendégül.